top of page

Utkání mezi rezervními celky Velkého Meziříčí a Vrchoviny skončilo remízou

Velké Meziříčí / Nové Město - Utkání krajského přeboru mužů mezi rezervními celky Velkého Meziříčí a Vrchoviny Nové Město na Moravě zvolna plynulo k vítězství domácích fotbalistů. V poslední minutě nastaveného času se však hosté prosadili a vyrovnali na konečných 1:1. Úspěšným střelcem byl hostující brankář Jiří Mička, který přišel pomoci svým spoluhráčům do území protivníka. Využil tak velkorysého gesta svého rivala v domácí svatyni Tomáše Koloucha.


FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ B - SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR: B 1:1 (0:0) branky: 82. Koudela (PK) - 93. Mička


Sestava NMNM: Mička - Bača, Kutra (46. Dobrovolný V.), Blažíček P. (K), Boušek, Veselý (77. Chytrý), Šmída M.(69. Slavíček), Partl (46. Jícha), Pulkrábek, Novák, Dobrovolný T. (69. Homolka)

Trenéři: Poul, Němeček

Vedoucí týmu: DacerBéčko Velkého Meziříčí v prvním poločase odehrálo solidní partii, po změně stran se ale bránilo tlaku hostů. „V prvním poločase měla naše hra kvalitu. Ve druhém poločase už to takové nebylo. Posledních dvacet minut mi přišlo, že se jenom bráníme,“ nabídl svůj pohled na utkání domácí gólman Tomáš Kolouch. Přesto se domácí osm minut před koncem dostali do vedení. Pokutový kop proměnil Miloš Koudela. „Z mého pohledu se zdálo, že nebyla. Ale spoluhráči říkali, že ano. Soupeřův hráč to tam udělal chytře,“ popsal situaci brankář Vrchoviny Jiří Mička. „Odhadl jsem stranu, ale on to trefil přesně k tyči. Na to jsem nemohl dosáhnout.“

Když už se zdálo, že meziříčští hráči budou slavit vítězství, přišla závěrečná akce zápasu. „Jejich brankář přiznal roh a sudí nám řekl, že to bude poslední akce a potom duel ukončí. Proto mě tam trenér poslal. Pepa Chytrý to kopl, Dominik Bača prodloužil a já jsem to doklepával nohou skoro do prázdné,“ prozradil Mička.

„Neměl jsem důvod lhát,“ ani na okamžik nezaváhal osmnáctiletý brankář Velkého Meziříčí. „Někteří spoluhráči se na to zprvu moc netvářili, ale pochopili to. A od fanoušků jsem si nic také nevyslechl,“ oddechl si Kolouch. Jeho o rok starší pokořitel si toho naopak vyslechl víc. Především od pokladníka týmu. „Kluci už mi říkali, že jako gólman dostanu za první gól dvojitý flastr. Takže to bude asi dost drahé,“ smál se Jiří Mička.


Trenér František Němeček :

S remízou nejsem vůbec spokojený. Začátek zápasu nám vyšel. Byli jsme aktivní a dostávali se do šancí. Poté jsme na pár minut vypadli z tempa a domácí tým se dostal zpět do hry. Do druhého poločasu jsme opět šlápli a chybělo nám štěstíčko v zakončení. Důkazem jsou šance Pulkrábka, Slavíčka a také Homolky. Mrzí mě však, že v každém zápase se nevyvarujeme chyby v obraně, což i tentokrát nás stálo 3 body. Tým nakonec ukázal svoji sílu, když v 93. minutě vyrovnal z rohového kopu náš brankář Mička. Tým konečně ukázal hru, kterou se chceme prezentovat, chybí nám pouze větší hlad v zakončení a vyvarovat se zbytečným chybám v obraně.

Rozhodčí: Hána - Bulín, Svoboda

ŽK 3:3, ČK 0:0

Diváci 78248 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page