top of page

Utkání s Vítkovicemi musí být rychle zapomenuto

NMNM - Do Nového Města přijel jasně poslední tým MSFL, MFK Vítkovice. Domácí měli brát povinné tři body. Opak byl však pravdou a ve 28. kole Vrchovina nevstřelila branku a body přeposlala už podruhé v tomto týdnu do Ostravy.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - MFK VÍTKOVICE 0:2 (0:0) branky: 54. Raab, 88. Richtár


Ve Vrchovina aréně se představil kompaktní tým, který se bez problémů vyrovnal domácímu souboru trenéra Michala. Už ve třetí minutě hosté hlavou po rohu pálili nad břevno. Vrchovina působila ospale, nervozita byla vidět na každém dotyku s míčem. Naopak Vítkovice hrály v pohodě a vůbec nebylo znát, že získal tým trenéra Plaskury jen osm bodů. Ve 13. minutě po krásné kombinaci střílel nad Vacek. Ten byl také u dalších dvou velkých příležitostí na konci poločasu, když se dvakrát díval do očí gólmana Murina, ale ani jednou si fanoušci nezakřičeli gól.


Druhé dějství bylo ještě horší toho prvního. Už po pár minutách se nad Vrchovinou stáhly mračna. Nejprve Šmída po kombinaci zachránil na brankové čáře, ale v 54. minutě byl krátký po chybě ve středu hřiště a Raab jej dloubákem přehodil - 0:1. Vítkovice velice snadno narušovali domácí rozehrávku, ve středu pole byli lepší na míči a to rozhodovalo. V 74. minutě Šmída opět kryl samostatný nájezd. Deset minut před koncem zápasu letěl míč zleva, ale útočník netrefil Šmídovu svatyni. Dvě minuty před koncem zápasu zatloukl poslední hřebík do pomyslné rakve střídající Richtár - 0:2.


Rozhodčí: Grečmal - Dorotík, Rosický. Delegát FAČR p. Fridrichovský

ŽK 3:4, ČK 0:0

Diváci 222


Sestava SFK: Šmída - Vacek (86. Hlaváč), Ráliš M., Hekerle (46. Bača), Nečas, Svoboda (59. Boušek), Batelka, Šteffl (59. Ráliš D.), Matulka, Duda (K), Novotný

Trenéři: p. Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: p. Bajer

302 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page