top of page

Vítězná rozlučka juniorky.

NMNM - Jarní předehrávka v 14. kola AGADOS KP mužů se hrála na těžkém podmáčeném terénu. Béčko Vrchoviny dotahovalo dvakrát vedení hostí a nakonec v nastaveném čase dalo vítězný gól Michalem Šmídou.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FC RAPOTICE 3:2 (0:0) branky: 70. Bača, 80. Jícha, 95. Šmída - 52. Krystýnek, 73. Palát


Sestava SFK: Sáblík - Chytrý, Bača, Veselý J.(53. Červenka), Blažíček R.(C), Veselý V.(64. Jícha), Slavíček (90. Peňáz), Šmída M., Polnický, Dobrovolný V., Boušek

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. DacerHned v úvodu duelu týmů ze spodní poloviny tabulky měl v 6. minutě obrovskou šanci Šmída, ale ani na dvakrát nepřekonal hostujícího brankáře Krčmu. Tento moment dal asi ráz první půli. Domácí sice v 17. minutě dosáhli gólu, ale pro ofsajd nebyla uznána. Domácí se trápili v koncovce, ale ani hra nebyla na těžkém terénu líbivá.


Druhá půle nezačala o nic lépe, navíc se hosté ujali po rohu ve skrumáži vedení brankou Krystýnka - 0:1. Domácí svého soupeře tlačili, ale bylo to spíše platonické, bez zakončení. Jiskru vykřesal Bača, který utěšenou ránou k tyči vyrovnal - 1:1. Jenže po třech minutách šly Rapotice podruhé do vedení parádní ránou z hranice šestnáctky, střelcem byl Palát - 1:2. To už domácí hráli o 10 a hosté dokonce o 9 hráčích v poli. Sudí během 5 minut tasil 3x ČK. Druhou jiskru naděje vykřesal střídající Jícha, který usměrnil přihrávku za záda Krčmy - 2:2. Závěr zápasu byl hodně hektický a vyhrocený, hlavně ze strany lavičky hostí. Konečnou podobu výsledku dal po standardce domácí Michal Šmída, když se nejlépe zorientoval v malém vápně a vstřelil vítěznou branku - 3:2.

Trenér Poul k zápasu: "Dnešní zápas byl poslední v tomto roce a bylo to také vidět na výkonu na hřišti, kdy už toho měli někteří plné brýle. První bezbrankový poločas nebyl úplně dle představ, takže jsme si v poločase řekli, co změníme, ale zapomněli jsme to v kabině a již klasicky jsme inkasovali, jako první. Do hry vstoupili i červené karty, kdy se nám hřiště více uvolnilo, ale na hře to stále nebylo vidět a místo, abychom soupeře prostě přehráli, tak jsme se přetahovali nahoru, dolů. Výhru jsme strhli na naší stranu až v posledních minutě, kdy již soupeři došly síly a byl to tlak na jednu branku. Chci poděkovat všem za podzimní sezónu a popřát, ať si užijí nejdelší volno, které fotbalista během celého roku má k nabrání sil fyzických i psychických. V roce 2023 na viděnou."

Rozhodčí: Rosický P. - Šíma, Gregar

ŽK: 3:5, ČK 1:2 (59. Boušek - 54. Šmarda, 59. Krystýnek)

Diváci 165

154 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page