Výsledky mužů z tohoto víkendu

branky: Švanda

Sestava 1. pol.: Šmída - Dobrovolný V. Batelka, Švanda, Bača, Dobrovolný T. Pulkrábek, Šteffl, Pártl, Boušek, Skalník M.

Sestava 2. pol.: Šmída - Hekerle, Bača, Švanda, Sádecký, Jícha, Pulkrábek, Šteffl, Pártl, Sytař, Duba

Lukáš Michal - Zápas se odehrával převážně mezi vápny a šancí bylo málo. Opět jsme dostali první zbytečný gól po několika chybách uprostřed hřiště. Reagovali jsme ze standartní situace, škoda, že jsme neproměnili ještě další šanci. Utkání by slušela remíza 1:1, bohužel, jsme v závěru dostali druhý gól po evidentním faulu.

TATRAN Ždírec nad Doubravou 6:2 SFK Vrchovina Nové Město n.Mor. B

branky: Pachlopník J. Homolka

Sestava: Mička-Chytrý, Pachlopník J. Dvořák, Blažíček P. Veselý, Novák, Šmída, Červenka, Sláma L. Pachlopník M.

Střídali- Dobrovolný J. Sláma J. Peňáz, Homolka, Jelínek J. Kutra

Martin Sáblík - Zápas bych rozdělil do tří částí. V prvních 20 minutách to byla oťukávaná hra z obou stran s mnoha viditelnými nepřesnostmi. Od dvacáté minuty jsme si ale udrželi větší kontrolu nad míčem a vytvářeli si šance. Bohužel jsme chvíli před koncem poločasu inkasovali z brejku gól.

Druhý poločas jsme začali opravdu skvěle. Vytvořili jsme si několik šancí a z rohového kopu se Honza Pachlopník prosadil hlavou. Poté domácí znovu udeřili z brejku. O pět minut později jsme však odpověděli, když se po krásné akci prosadil Homolka. Šmída běžel sám na bránu, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče. Poté už si vzali slovo domácí Ždírec, trestali naše chyby vzadu.

Celkově hodnotím zápas pozitivně. Kluci byli podruhé na umělé trávě a 75. minutu drželi krok s divizním týmem. Tento zápas nám ukázal, na čem musíme ještě zapracovat.