top of page

V "anglickém týdnu" zatím střídavě oblačno.

Zeptali jsme se trenéra Lukáše Michala na hodnocení utkání v Hlučíně. (o zápase píšeme na jiném místě)

„Na začátku jsme udělali dvě individuální chyby, které domácí okamžitě potrestali,“ mrzelo jej.


„V dalším vývoji utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, navíc Nečas zahrál dobře standardku, po níž balon dokázal do branky procpat Vacek. To nás do druhé půle ještě více nakoplo,“ naznačil.


Svoji zvýšenou aktivitu pak celek z Vysočiny přetavil dvacet minut před koncem ve vyrovnávací trefu. „Duba napřáhl z dobrých třiceti metrů a krásnou ranou vymetl šibenici svatyně Hlučína,“ popsal kouč Vrchoviny parádní moment.

Šance na totální obrat pak ale hosté nevyužili. „Mohli jsme zápas několikrát otočit, ale nevyřešili jsme ty situace dobře. To nás mrzelo, protože v závěru jsme nezachytili brejk po naší levé straně, po němž Hlučín vstřelil vítězný gól,“ mračil se.

Svůj mančaft, ale za výkon ocenil. „Odehráli jsme dobrý zápas, kluky musím pochválit. Myslím, že tentokrát nevyhrálo lepší mužstvo. Pro nás to byl smolný zápas, i bod by asi domácí brali,“ dodal Michal.

Už v sobotu 3.9. se jeho tým musí přesunout na odpolední zápas do Uherského Brodu, kde je čeká zápas 5. kola (6.hraný) na místním ČSK. Pro nás to byl vždy nepříjemný soupeř, ten padl ve středu v Kroměříži, stejně jako jeho tým, 2:3. Zápas začíná v 16:00 hod. a bude jej řídit trojice sudích R - Ondřej Cieslar, AR1 - Jaroslav Kolář, AR2 - Daniel Marek. Delegát FAČR p. Vladimír Boček.


Autobus z NM odjíždí v 11.30 hod.

228 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page