top of page

V Břeclavi nám k výhře stačil poločas

Břeclav / Nové Město - V rámci 5. kola MSD jsme vyjeli na jižní Moravu do Břeclavi. Zápas s posledním týmem tabulky byl povinností zvítězit, ale zápas měl dva rozdílné poločasy.MSK BŘECLAV - SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. 1:3 (0:2) branky: 83. Kristoň - 13. Jícha, 40. Nečas, 53. Šteffl


Sestava NMNM: Šmída P (K) - Švanda, Bača, Nečas (76. Dobrovolný), Batelka, Šteffl (70. Jelínek), Boušek (46. Partl), Jícha, Duba, Pulkrábek (46. Wolker), Sádecký

Trenéři: p. Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: p. Bajer


Po vyrovnaném začátku a vzájemném poznání obou celků, se hosté velmi brzy ujali vedení po výstavní kombinaci, na jejímž konci byl mladíček Jícha, který dával prakticky do prázdné - 0:1. Od té chvíle bylo Nové Město pánem na hřišti a jen škoda, že se nevyužily vypracované šance. Druhý pojistkový gól dal dotírající Nečas na brankáře Fibingra - 0:2.


Druhé dějství Vrchovina velmi dobře začala, protože opět kombinace znamenala krásný gól, který vstřelil Šteffl - 0:3. Po této brance jsme se nepochopitelně zatáhli a přenechali iniciativu domácímu MSK. Ten si nakonec vytvořil dvě velmi zajímavé příležitosti, ale proměnil pár minut před koncem jen jednu Kristoňem - 1:3.


Trenér Michal k zápasu: "Zápas, ve kterém jsme chtěli potvrdit roli favorita, jsme zvládli výsledkově, bohužel se samotným výkonem jsme úplně spokojeni nebyli. Měli jsme obrovské množství vyložených gólových příležitostí a se vší úctou k soupeři, měli jsme vyhrát mnohem vyšším rozdílem. Mrzí mě poslední půlhodina zápasu, soupeř zjednodušil hru, začal nakopávat na vysoké útočníky a z toho pramenily závary v naší šestnáctce. S tím bychom si měli poradit lépe, je to zkušenost do budoucna. Zápasu také neprospěl špatný terén, na kterém se nám komplikovaně kombinovalo."


Rozhodčí: Drozdy - Poláček, Mikulášek. Delegát FAČR p. Šišma.

ŽK 3:3, ČK 0:0

Diváci 50


V dalším zápase na domácí půdě přivítáme v sobotu 9.9.2023 od 16:00 hodin TJ Tatran Ždírec n/D.

230 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page