top of page

V MSFL jde do tuhého!!!

Nové Město - Jarní část soutěže v MSFL se přehoupla do své druhé poloviny. Nové Město je po 26. kole nejvyšší neprofesionální soutěže na Moravě předposlední, tedy žádná hitparáda. Tým trenéra Procházky získal na jaře pouhé čtyři body (Zlín B 0:0, Jihlava B 1:0). Parta kolem kapitána Michala nestřílí branky a ve vytvořených šancích v zakončení, selhává. Budeme zřejmě bojovat až do závěru jara o sestupové příčky.Jaká vlastně je sestupová matematika. FC Dolní Benešov je jasný první sestupující (na začátku jara odstoupil ze soutěže), pokud z F:NL nebude sestupovat moravský tým, z MSFL sestoupí už je 17. tým tabulky. Teď by tedy sestupovala juniorka Jihlavy. II. ligu určitě opustí sestupující Žižkov (český tým) a bude záležet, kdo bude tím druhým sestupujícím (momentálně je na sestup Ústí n/Lab.). A právě Ústí n/Lab. má ještě zápas k dobru na Třinec, který má 6-ti bodový náskok. Ústí ve 30. kole hostí Třinec a zde se bude rozhodovat o druhém sestupujícím.


SFK Nové Město n/Mor. však musí ve zbytku soutěže zmobilizovat síly. Vrátili se někteří dlouhodobě zranění Šteffl a Černý. Doufejme, že se začne dařit dvojici Duba a Matulka v zakončení, jejich branky prostě chybí. To budou moci ukázat již tuto sobotu na domácím hřišti ve Vrchovina aréně. Budeme totiž hostit FC Viktoria Otrokovice, bude to zápas o pomyslných šest bodů, FC Viktoria má momentálně náskok 2 bodů a je patnáctá v tabulce.

Zápas v sobotu začíná od 16:30 hod. a bude jej řídit trojice sudích R - Petr Hanák, AR1 - Jaroslav Kolář, AR2 - Jan Dorotík. Delegátem FAČR je pan Petr Karas.


237 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page