top of page

V Novém Městě diváci neviděli žádný gól


NMNM - V rámci 13. kola I. A třídy skupiny B přijel do Nového Města lídr tabulky. Diváci za stálého deště viděli rušné utkání, ale branky se na konec nedočkali.

SFK Vrchovina B – Sokol Šebkovice O:O

Sestava Vrchoviny: Šmída P. – Havelka, Blažíček P. (K), Follprecht, Blažíček R. – Vašíček, Žák, Boušek (84. Červenka), Slavíček - Dobrovolný (46. Skalník K.), Šmída M. (67. Švanda)

Připraveni: Poul, Veselý

Trenéři: p. Fencl, Poul O.

Vedoucí týmu: p. Dacer P.

Hned na začátku zápasu se Vrchovina ocitla po centru Havelky v tutovce na malém vápně, ale Dobrovolný jí pohrdnul. Po pár minutách domácí po chybě nabídli závar před svým brankářem, kterému po pumelici zprava pomohla tyčka. Na konci zápasu mohl dvakrát zakončit Kamil Skalník, hlavně šance těsně před koncem volala po gólu, brankář hostí byl proti. Jinak si béčko nevedlo vůbec zle, bezbranková remíza má určitě svoji cenu.

Názor trenéra: „Šance určitě byly, my jsme měli dvě velké, Šebkovice nastřelily tyčku, ale jinak to byl remízový zápas. Hosté dobře bránili a chodili do rychlých kontrů. Mají dobré hlavičkáře, naše standardky si pohlídali, určitě potvrdili oprávněnost svého postavení na čele tabulky,“

Posledním zápasem podzimu bude pro juniorku dohrávka 1. kola a bude velmi zajímavá, v sousedním Žďáru. Obě rezervy svůj zápas odehrají na Bouchalkách v sobotu 3. 11. 2018 od 14.00 hodin. Pískat bude sudí Havlín.

117 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page