V poháru postupuje Nové Město

Humpolec/NMNM - Postup z 1. kola MOL Cupu si vybojovali hráči Nového Města. Třetiligový tým to ale lehké neměl. Favorita poslala dál trefa Šteffla po dvaceti minutách druhé půle. Nutno říci, že hosté do zápasu nenastoupili v nejsilnější sestavě.

A.F.C. HUMPOLEC - SFK Nové Město na Moravě 1:2 (1:1)

Branky: 42. Koloušek - 35. Veselý, 67. Šteffl


SFK Nové Město: Skryja J. - Vašíček, Švanda T., Bača (59. Batelka, 80. Smetana), Feik - Veselý (62. Červenka), Duda, Holman, Švanda J. (69. Skalník) - Tulajdan, Šteffl


Humpolec: Kříž - Pecha, Šerý (73. M. Havel), Dalík (84. Och), J. Maršík, Svoboda, Řezáč, Zástěra (79. Málek), Pešek (83. Pikl), Koloušek, Podoba (46. Kopic)


Oproti víkendovému zápasu třetí ligy v ní bylo hned devět změn. „Je to zasloužená výhra a náš postup, byť nebyl naší prioritou. Kluci z lavičky, kteří dostali šanci, se s tím popasovali dobře. V první půli dokonce velmi dobře,“ vyjádřil se trenér hostů Richard Zeman.

Po přestávce to chvíli vypadalo na překvapení. Humpolec měl dvacet minut více ze hry. Domácí neproměnili při tom jednu doslova tisíciprocentní šancí, která je mohla pustit do vedení. Vítězství strhnul na sebe podhroťák Šteffl, který si naběhl přesně na PVK střídajícího Skalníka.


Rozhodčí: p. Nápravník - p. Rygl, p. Fabeš

ŽK: 1:2

Diváci: 340


Další soutěžní zápas nás čeká s rezervou Jihlavy již dopoledne v sobotu 29.8.2020 od 10:30 hod. Zápas bude řídit velezkušená trojice sudích Mrázek - Ogrodník, Tomanec. Delegátem FAČR je p. Briksa.

378 zobrazení

SFK Vrchovina z.s.

Sportovní 1480

Nové Město na Moravě

592 31

sfkvrchovina@nmnm.cz

© 2014 - 2020 SFK Vrchovina, z.s.