top of page

V předkole českého poháru jedeme do Velké Bíteše


Nové Město/V.Bíteš - Nový soutěžní ročník MOL cup 2018/19 byl minulý týden vylosován. V prvním soutěžním utkání nové sezony bude naším soupeřem divizní Velká Bíteš. V předkole této soutěže Zemanův tým musí absolvovat výjezd na místní FC PSB. V minulém soutěžním ročníku divize D jsme s tímto soupeřem doma remizovali doma 0:0 a v Bíteši dokázali zvítězit 3:1.

V celku V.Bíteše dochází k velkým změnám. Skončil trenér Jiří Mika (bude působit jako manager týmu), který místní fotbalisty zachránil v divizi a přichází dobře známý trenér Libor Danihelka. Z hráčského kádru opouští tým dvě opory Pohl a Chlup (odchází do Tišnova). Dále potom Knos, Bílek, Daněk a zřejmě také Whittingham, kterým skončí hostování. Naopak do klubu přichází nám dobře známí hráči Kuldan a Sodomka z Blanka, kteří působili na podzim v Tišnově.

Zápas se hraje poslední červencový víkend zřejmě v neděli 29.7.2018 od 17:00 hod. Vítěz tohoto zápasu v 1. kole narazí na tým FNL FC Vysočina Jihlava, který se bude hrát ve středu 15.8.2018.

#MOLCUP #PŘEDKOLO #VELKÁBÍTEŠ #201819 #PROGRAM

415 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page