top of page

V zápase s FCDB dominovaly obrany


Ve 13. kole FORTUNA MSFL Nové Město odvezlo plusový bod za remízu v Dolním Benešově. Trenérům chybělo hned pět hráčů základní sestavy kapitán Michal, dále Smetana, Wolker, Skalník K. a především střelec, který byl v minulém kole vyloučen Dočekal. Zápasu však dominovaly obě obrany.

FC Dolní Benešov - SFK Vrchovina O:O

Sestava Vrchoviny: Juran – Chalupa, Vícha, Košík, Bača – Sklenář (81. Boušek), Zbytovský, Duda, M.Skalník - Duba, Ošmera (66. Polnický)

Připraveni: Šmída, Wolker, Dobrovolný

Trenéři: p. Zeman, Škorpík, Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava soupeře: Chvěja – Býma, Romaněnko, Rubý, Moravec (K), Gebauer (83. Skroch), Labuda (76. Ronec), Haas, Strakoš, Karčmář, Pecuch, (69. Řezníček)

Připraveni: Bolek

Trenéři: p. Melecký, Baránek

Vedoucí týmu: p. Kozlovský

Lékař: p. Beinhauerová

Do velice sympatického areálu v Dolním Benešově přišlo pouhých 85 diváků, z toho 20 z 220 km vzdáleného Nového Města na Moravě. Za stálého deště se hrál spíše obranný fotbal. Do 20. minuty se hrálo bez šance mezi vápny a hra byla vyrovnaná. Domácí začali více a více utahovat šrouby a Vrchovina se opticky dostala pod tlak. Jenže po půl hodině se do obrovské šance dostal mezi obránci hostující Tomáš Duba, ale když už to vypadalo, že půjde sám na benešovského gólmana, obránce vytrčil pravačku a průniku zabránil. Domácí si převahu udrželi až do konce poločasu a když hrozili, míče lítaly mimo brankovou konstrukci.

Obraz hry se nezměnil ani ve 2. poločase, domácí byli aktivnější, hosté se snažili z rychlých přechodů, které se nedařily dotáhnout do šancí. Třikrát musel hasit šance domácích pozorný Juran, ale střelci byli spíše hodně nepřesní, nebo řešili situace zbrkle. Konec zápasu se potom již rozmělnil střídáním a oba celky se spokojili s dělbou bodů.

Nejlepší hráči: Gebauer, Moravec - Vícha, Duda

Richard Zeman (SFK Vrchovina): „Jsme v kritické situaci. V sestavě nám chybí řada zraněných hráčů, dnes jsme na víc neměli, snažili jsme se zápas odkopat na remízu, a to se nám nakonec povedlo, i když byl soupeř lepší, radujeme se z cenného bodu!"

Marcel Melecký (FC D. Benešov): „Z toho, co jsme dne předvedli jsem hluboce zklamán. Byl to náš nejhorší výkon v dosavadní soutěži a já to vůbec nechápu. Doma těžko dáváme góly, ale pokud nejdeme za vítězstvím s maximálním nasazením, tak to končí tak jak jsme právě viděli!"

V neděli 4.11.2018 od 14:00 hodin v rámci 14. kola FORTUNA MSFL nastoupí SFK Nové Město na Moravě na hřišti Vrchovina arény a soupeřem bude SK HS Kroměříž. Přijďte povzbudit v podzimní derniéře naše kluky.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #REPORT #ZÁPAS #DOLNÍBENEŠOV #201819

175 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page