top of page

Volební valná hromada 2023

NMNM - V pátek 19.5. 2023 proběhla dle pozvánky na fotbalovém hřišti v Novém Městě na Moravě VOLEBNÍ VALNÁ HROMADA. Pro delegáty byl připraven bohatý program. Po základním procedurách byla přednesena zpráva o činnosti, kterou přednesl předseda René Horákovský. Na to navázala zpráva o hospodaření za rok 2022.


Poté došlo k tajné volbě nového VV SFK Vrchovina. VH zvolila nový sedmičlenný výbor ve složení: p. Bajer P., Dvořáková M., Follprecht P., Michal L., Janeček J., Peňáz V., Veselý J. ml. Nově zvolený výbor na svém prvním zasedání rozhodl o tom, že novým předsedou klubu byl zvolen MUDr. Václav Peňáz a jeho místopředsedy budou pánové Mgr. Lukáš Michal a Jiří Janeček DiS.

V dalším důležitém bodu, o kterém VH rozhodovala, byla změna názvu klubu - SFK Vrchovina Nové Město na Moravě z.s. V rámci VH proběhla také bohatá diskuse. Která se zaměřila na nové hřiště s umělým povrchem a také o koncepci fotbalu v NMNM.

Nezbývá než poděkovat odstupujícímu VV za odvedenou práci a popřát v nelehké době, tomu nově zvolenému statutárnímu orgánu, aby se jim práce dařila.

201 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page