top of page

Vrchovina žije ve dnech smutku
Jsou zprávy, které jsou jen těžko uvěřitelné.

Dnes ráno (13.9.) při cestě do práce tragicky zahynul při dopravní nehodě, ve věku 49 let, člen našeho klubu SFK Vrchovina, dlouholetý trenér mládeže, pan Ivan Hudák. Všichni z klubu, kdo tuto zprávu zaznamenali, jsou velmi zdrceni a jen těžce se s ní smiřují. Vedení klubu, trenérští kolegové a ostatní činovníci touto cestou vyjadřují našim hráčům, Ivanovým synům Vítkovi a Kryštofovi, stejně jako celé široké rodině, naši nejhlubší soustrast a účast nad ztrátou jejich rodinného příslušníka. Byl to dobrý a rovný chlap, obětavý člověk a sportu, který miloval, věnoval hodně svého času.

Ivane, děkujeme za vše, co jsi pro náš klub udělal. Čest Tvojí památce.8 899 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page