top of page

Vrchovina aréna zažije fotbalový svátek


Nové Město - Plynule vplouváme do dalšího anglického týdne, v pořadí druhý. Program našeho ligového týmu je velmi nabitý. Protože jsme porazili minulé úterý Tasovice na jejich hřišti (report zde) v MOL cupu, druhé kolo nám přisoudilo účastníka FORTUNA : LIGA - 1.FC SLOVÁCKO. Už v úterý 27. 8.2019 pro Novoměstsko netradičný hrací den rozehraje Zemanův tým 2. kolo národního poháru.

1. FC Slovácko dosavadní zápasy v I. lize odehrálo nadmíru dobře, skalpy AC Sparta, resp. Viktoria Plzeň hovoří za vše. V 6. kole ligy je sice přibrzdil FC Baník Ostrava, ale stále je Slovácko pro tento zápas jasným favoritem. I když naši fanoušci mají v paměti zápas s Jihlavou, která zde padla v poháru na penalty. Trenér Zeman tehdy také jako lodivod si dobře vzpomíná: "Přeji si velkou návštěvu a podporu fanoušků, bude to sportovní svátek pro celé Novoměstsko". Jeho mužstvo bude chtít potvrdit dobrou formu z rozjezdu 3. ligy a výkony z poháru. "Chceme být důstojným soupeřem", dodává Richard Zeman stroze před pohárovým zápasem.

Zápas budou řídit ligoví rozhodčí, hlavní Jana Adámková, na pomezí jí budou pomáhat pánové Dan Vodrážka a Lukáš Lakomý. Zápas má výkop v 17:00 hodin ve VRCHOVINA ARÉNĚ.

Další domácí zápas 5. kola MSFL sehrají naši borci s týmem SK HS Kroměříž hned v sobotu 31. 8.2019 od 16:00 hodin.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #PREVIEW #1FCSLOVÁCKO #POZVÁNKA

197 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page