top of page

Vrchovina nestačila na Vysoké Mýto


Nové Město - Fotbalisté Vrchoviny nevstřelili ve druhém zápase za sebou branku. Naopak kvalitní soupeř vstřelil branky dvě a tím si odvezl skalp Vrchoviny.

SFK Vrchovina NMNM – SK Vysoké Mýto 0:2 (0:1)

Branky: 20. Tlapák, 53. Kopřiva

Vrchovina: Juran – Bača, Smetana, Košík, Vícha – Michal, K. Skalník – Ošmera, Zbytovský (68. Blažíček), M. Skalník (46. Duda) – Duba (68. Dobrovolný).

Třetí přípravné utkání na premiérovou účast ve třetí lize přineslo fotbalistům Vrchoviny třetí porážku a do třetice bez vstřeleného gólu. Druhý nejlepší celek divize C se v Novém Městě představil jako fotbalově vyspělý soupeř, který byl od prvních minut živější a velmi účelně kombinoval. Domácí nedokázali protrhnout střelecký zmar ani z penalty, kterou krátce před gólem na 0:2 zahodil jinak osvědčený exekutor Kamil Skalník.

Do vedení šlo Mýto po námazu brankáře Jurana, druhá branka padla po rychlém výpadu exligisty Štěpána. Z domácích byl nebezpečný jen Petr Ošmera, který vypracoval dvě šance v prvním i ve druhém poločase. Za stavu 0:2 ještě hosté z rychlých brejků promarnili dvě stoprocentní příležitosti. „Od začátku jsme tahali za kratší konec. Sehráli jsme velmi nevydařenou přípravu. Musíme se z toho poučit,“ uvedl trenér Richard Zeman, který v utkání postrádal Chalupu, Rychetníka, Wolkera, Dočekala, Šanderu, Žáka, Bouška a Šmídu.

#REPORT #PŘÍPRAVA #NMNMVMSFL #SFK #ZÁPAS #VYSOKÉMÝTO #201819

492 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page