top of page

Vrchovina přivezla důležitý bod z Blanska.

Aktualizováno: 29. 5. 2022

Blansko/Nové Město - V rámci vloženého 34. kola MSFL SFK Nové Město zajíždělo k důležitému zápasu na hřiště FK Blansko. Po sobotním výprasku od Sigmy B fanoušci očekávali satisfakci. Ta se povedla, tak na půl. Trenérům chyběl pouze Svoboda a v základu začali tradičně kapitán Michal a útočník Duba.

FK BLANSKO - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 0:0


Sestava FK: Nešetřil - Feik, Štencl, Pecuch (76. Adamec), Tulajdan, Todorič, Šíp (61. Alexa), Smrčka, Černý, Blažík, Machálek (K) (86. Zúbek)

Trenér: p. Vašíček

Vedoucí týmu: p. Pernica

Sestava SFK: Šmída - Batelka, Vícha, Černý - Duda - Hekerle, Michal (K), Šteffl (63. Sytař), Novotný, Duba (89. Bača) - Matulka (46. Partl)

Trenéři: p. Procházka, Císař

Vedoucí týmu: p. Bajer


Od začátku se hrál spíše opatrný fotbal, hodně svázaný taktikou, aby ani jeden tým neudělal chybu a neposlal soupeře do vedení. Do prvního brejku se dostala Vrchovina Matulkou do slibné šance, brankář domácích zasáhl míč rukou metr před šestnáctkou a měl být vyloučen. Jasné zmaření slibné příležitosti Nového Města. Poté Novotný se Štefflem řešili další slibnou situaci, ale zůstalo jen u náznaku. Po dvaceti minutách se do šance dostal domácí Machálek, ale na Šmídu nevyzrál a dorážku vytáhl dlouhán v brance na roh. Těsně před přestávkou centr zprava Šmída opět posunul na roh.

Druhé dějství začalo dvěma tutovkami, nejprve se po dlouhém autu střídajícího Partla, k zakončení ve vápně dostal Černý, ale gólman na dvakrát s jeho dorážkou příležitosti pokryl. Po chvíli šel do brejku Partl, pálil do brankáře a dorážka skončila na tyči. Domácí se poté dostali do tlaku, ale vytěžili jen standardku z 24 metrů, kterou zlikvidoval Šmída. V poslední čtvrthodince se do slibných dostali střídající Sytař, kdy v tutovce obrana odvrátila jen na roh. Kombinace Partl, Sytař a na konci Duba jen lehce prověřil brankáře. Domácí mohli zápas nakonec rozhodnout pět minut před koncem, kdy centr zprava a následné zakončení hlavou, Šmída bezpečně ztlumil v náruči. Nakonec se oba soupeři rozešli bezbrankovou remízou.

Rozhodčí: Kolář - Slabý, Vejtasa.

Delegát FAČR p. Sedláček.

ŽK 1:2

Diváci 210


Týmy si v MSFL moc neodpočinou, již o víkendu je čeká další 30. hrací den. Vrchovina bude v sobotu zajíždět do Frýdku-Místku, kde bude zápas zahájen již ve 14:30 hodin.231 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page