top of page

Vyhodnocení podzimní části sezony U19 - SFK Vrchovina


V úvodu hodnocení podzimní části soutěže musím konstatovat, že získání druhého místa v tabulce, je pro naše mužstvo úspěchem. Před začátkem soutěže jsem si střídmě přál, abychom se na konci sezóny pohybovali okolo třetího místa. Kluci mně velice potěšili svým přístupem a bojovností, takže během posledních utkaní se snažili dokonce i o místo první.

Vítězné první místo patří po podzimním kole 2018 Nedvědici. Náš tým SFK Vrchovina U19 skončil se ztrátou pouhých tří bodů. To by měla být velká motivace pro utkání v jarní části soutěže. Naším cílem je udělat vše pro postupové umístění.

V některých utkáních jsme si slušně zastříleli, Ždírec nad D. doma 12:1, Polná venku 0:2, Okříšky venku 3:4, Luka nad Jihlavou doma 7:2, Nedvědice doma 4:3,Chotěboř venku 2:4, Světlá nad Sáz. venku 0:5. Je škoda, že v některých zápasech relativně s horšími týmy nedokážeme diktovat ,,naši“ hru a spíš se přizpůsobíme. To nás pak stojí hromadu sil a nervů.

Naše postavení v tabulce značí 2. místo se skorem 45:22. To znamená produktivní útok a dobrou obranu. Vše ukazuje, že jdeme tou správnou cestou. Všichni však dobře víme, že je stále co zlepšovat.

Střelcem podzimu se stal Michal Žák se 14ti vstřelenými brankami. Následuje ho Chroustovský Filip s osmi kousky, Veselý V., Červenka R. po 4 brankách, Dobrovolný T. 3 branky, Požár, Švanda J., Boušek A. po 2 brankách, Kutra, Liška, Dobrovolný V., Hudák, Peňáz, Chytrý po 1 brance.

Nebudu hodnotit jednotlivce, protože na hřišti jste jako jeden tým a podzim jste odehráli až na pár výjimek výborně. Pochvala patří celému týmu a skvělé partě, kterou nám můžou všichni jenom závidět. Jsem rád, že u toho všeho můžu být s vámi.

Na závěr musím pochválit všechny kluky nejen za předváděnou hru v zápasech, ale i za tréninkovou píli, chování v kolektivu a vůbec celkový přístup k fotbalu. Celou podzimní sezónu jsme hráli výborný fotbal. Chtěl bych tímto moc poděkovat trenérům Františku Martauzovi a Josefu Švandovi za jejich pomoc na tréninku a během utkání.

#DOROST #HODNOCENÍ #201819 #NMNM #SFK #VRCHOVINA

227 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page