top of page

Vyrovnané derby až do konce, rozhodl Červenka

Nové Město - Trenér Němeček zvítězil se svým týmem po třetí za sebou o gól. Devět bodů jej vyšvihlo na čtvrtou příčku KP mužů. V okresním derby rozhodl po hodině hry Roman Červenka.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - SK BYSTŘICE n/P. 1:0 (0:0) branka: 57. Červenka


Sestava: NMNM: Mička - Chytrý, Pulkrábek, Homolka (46. Šmída M.), Blažíček P. (K), Blažíček R., Slavíček (90. Sláma), Dobrovolný V., Novák (46. Polnický), Dobrovolný T. (89. Kutra), Červenka (81. Veselý)

Trenéři: Poul, Němeček, Sáblík

Vedoucí týmu: p. DacerV prvním dějství fotbal nic moc. Domácí byli zbrklí, báli se, bez myšlenky, pouze nakopávali a zbytečně vyhazovali míče do zámezí. Hosté hrozili z brejku, hráli to na pod hrotového útočníka, který prodlužoval hlavou většinou na rychlého útočníka. Bystřice mohla klidně vést, kdyby si útok pohlídal ofsajdy. Do kabin šli oba celky za bez brankového stavu 0:0.

Druhá část zápasu byla lepší, domácí vystřídali, přišli čerství hráči a bylo to hned znát. Bylo vidět velké snažení a více fotbalovosti od výběru trenéra Němečka. Šťastná střela mladíčka Romana Červenky znamenala nakonec vedení - 1:0. Poté byly k vidění další šance, ale neproměnilo se, chybělo více klidu při zakončení. Konec zápasu byl hodně nervózní, z toho pramenilo zbytečné vyloučeni Michala Šmidy. A také hosté po skončení zápasu vyfasovali v podobě Pečínky červenou kartu.

Trenér Němeček k zápasu: "Fanoušci na stadionu se museli hodně nudit, až ve druhém poločasu jsme se zlepšili a šťastně šli do vedení, které jsme svojí aktivní hrou udrželi do konce utkání. Jsme na vítězné vlně, takže doufám o jejím dlouhém trvání."


Rozhodčí: Žaloudek M. - Žaloudek P.,Uhlíř

ŽK 4:3, ČK 1:1 (87. Šmída M. - C. Pečínka)

Diváci 125

147 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page