top of page

Záchranářský duel skončil dělbou bodů

Otrokovice/NMNM - V rámci 10. kola MSFL odehrála Vrchovina duel o šest bodů se sousedem v tabulce. V sestavě se letos poprvé objevil Radek Matulka, který se vrátil z dlouhé rekovalescence.

FC Viktoria Otorokovice - SFK Nové Město n/Mor. 0:0


Sestava Nové Město: Šmída - Hekerle, Černý, Trojánek, Smetana - Duda - Matulka (58. Vacek), Holman (58. Chloupek), Michal (C), Svoboda (87. Partl) - Duba (90. Boušek)


Sestava Orokovice: Semanko - Markovič, Zapalač, Přikryl F., Jasenský (C), Bahounek, Kiška (83. Přikryl Š.), Vašulka, Oulehla, Zedníček (73. Vychodil), Mlýnek (88. Olaoye)


Zápas v Otrokovicích byl klasický "záchranářský duel" plný soubojů o míč a boje o každý metr na hřiště. Povedených fotbalových situací bylo na obou stranách poskromnu, chyběl klid a kvalita v kombinaci. Domácí ohrožovali naši branku především ze standardních situací v posledních 15 minutách utkání. To se týmu trenéra Procházky podařilo vyřešit a udržet nulu a zároveň získat cenný bod do tabulky. Naše pokusy ohrozit branku soupeře končily buďto mimo, nebo je zblokovali hráči Otrokovic. Za bojovný a obětavý výkon si hráči zaslouží pochvalu. Nutné je třeba vyzdvihnout brankáře Šmídu.


Rozhodčí: Řezníček - Hubený, Bebenek ŽK 1:5 Diváci: 125

242 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page