top of page

Zápas v Uherském Brodě měl dva rozdílné poločasy.

Uherský Brod / Nové Město - Díky záchraně Třince ve druhé lize nejsou týmy pod takovým tlakem, jenže úplný klid to také není. Fotbalisté Uherského Brodu i Vrchoviny hráli o pomyslných 6 bodů. Domácí výhra 3:0 nad SFK Nové Město celek ze Slovácka výrazně přiblížila záchraně. Tři body domácím zajistili trefy Lorence, Gettlera a Košáka po změně stran. „Jsme spokojení s tím, jak jsme důležité utkání o šest bodů zvládli a že jsme ho vyhráli. V tabulce jsme se posunuli trošku nahoru, navíc jsme právě Vrchovině odskočili,“ těší kouče ČSK Martina Onda. Úvodní část fanoušky příliš nenadchla. Zato s druhým poločasem museli být diváci na Orelském stadionu spokojení. „V kabině jsme si něco řekli a náš výkon se rapidně zlepšil. Druhá půle jednoznačně vyzněla v náš prospěch,“ těší brodského kouče.

ČSK UHERSKÝ BROD - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 3:0 (0:0)

Branky: Lorenc, Gettler, Košák


Sestava ČSK UB: Jícha - Pavlíček, Lorenc (85. Košák), Švrček, Josefík (Gettler), Mančík (60. Strachoň), Sklenář (46. Šmatelka), Michalec, Vrága (K), Nevařil (85. Malenovský), Velený

Trenér: p. Onda

Vedoucí týmu: p. Slezák


Sestava SFK: Šmída - Vícha (78. Bača), Hekerle, Černý, Michal (K), Svoboda (66. Sytař), Batelka, Šteffl (66. Partl), Duba, Matulka, Duda (75. Trojánek)

Trenéři: p. Procházka, Císař

Vedoucí týmu: p. Bajer


Trenér Procházka k zápasu: "Zápas v Uherském Brodě měl dva rozdílné poločasy. V prvním jsme kvalitně kombinovali, drželi míč a domácí v poli přehrávali. Velkou šanci těsně před poločasem neproměnil hlavou Šteffl po centru Matulky. Druhý poločas jsme začali nekoncentrovaně a po chybné rozehrávce Černého se míč dostal k volnému Lorencovi, který z vápna uklidil míč k tyči. Domácí to uklidnilo a po zbytek zápasu si výsledek hlídali a navíc přidali ještě dva góly. Domácí byli velice efektivní, jelikož ze 4 šancí dali 3 góly. Výsledek dobře rozehraného utkání je pro nás zklamáním, ale musíme se z chyb poučit a další zápasy se snažit zvládnout lépe.


Rozhodčí: Svoboda - Drozdy, Tomanec.

Delegát FAČR p. Rabušic

ŽK 2:1

Diváci 165

201 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page