top of page

Z Jemnice se rezerva vrátila bez bodu


Nový ročník I.A tř. skupiny B otevřela naše rezerva na hřišti Jemnicka, pod novým trenérem Karlem Fenclem, který si k sobě vybral za asistenta Karla Havlíka. První body to však nepřineslo.

1. FC Jemnicko - SFK Vrchovina B 3:1 (2:1)

Branky: 12. Menčík, 35. a 49. Axman - 31. Polnický

Sestava Vrchoviny: Andrýsek - Poul, V. Veselý (46. Žák), Havelka, Vašíček - Skryja (64. Kutra), Boušek (77. Červenka), Bárta, Slavíček - Švanda (46. J. Veselý), Polnický.

Trenéři: p. Fencl, Havlík

Vedoucí týmu: p. Dacer

První mač měl šťávu. Oba mančafty hrály hodně útočně, takže šancí bylo k vidění spoustu. Menčík v dobré pozici nepřehodil gólmana, na druhé straně vychytal Slavíčka Kopeček, který vzápětí rozehrál gólovou akci, na jejímž konci stál Menčík – 1:0. Poté převzali iniciativu hráči Vrchoviny a po zásluze vyrovnali. Standardku zakončil střelou na bližší tyč Polnický – 1:1. To Jemnicko probralo a ještě před přestávkou mu vrátil vedení po rychlém kontru Axman – 2:1. Tentýž hráč nakonec přidal po přestávce pojistku, když zužitkoval přesnou přihrávka Menčíka – 3:1. Záloha Vrchoviny to nevzdala, dál se drala dopředu, a dvakrát se musel vyznamenat Kopeček.

Rozhodčí: P. Rosický P.

ŽK 1:0, ČK 0:0

Diváci: 150

#JEMNICKO #ZÁPAS #REPORT #SFK #IATŘÍDA #201819 #JUNIORKA

237 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page