top of page

Z Ústí si Vrchovina odvezla trojku


Ústí n.O./NMNM - První tým SFK absolvoval o víkendu malé soustředění v Ústí nad Orlicí. V tréninkovém plánu byla přírodní tráva, bohužel kvůli počasí se vše přesunulo na umělou trávu, kde se odehrálo i sobotní utkání s domácím týmem TJ Jiskra Ústí na Orlicí.

TJ Jiskra Ústí n.O. - SFK Vrchovina 3:0 (3:0)

Sestava SFK: Šmída (46. Kolář) – Vašíček, Vícha, Smetana (46. Batelka), Bača – Matulka (46. Švanda), Wolker (46. Michal), K. Skalník (46. Zbytovský), Svoboda (46. M. Skalník) – Duba (65. Dobrovolný), Vopršal

Pro domácí se jednalo o generálku a po sedmi porážkách v přípravě do ní vstoupili s mnohem větší koncentrací než Vrchovina. První gól vsítili po rychle vhozeném autu, druhý střelou z dálky a třetí z brejku mezi stopery. Hosté se po 5 změnách v sestavě po přestávce zlepšili, ale do šance se dostali až v závěru utkání, kdy nebyl pro ofsajd uznán gól Vopršalovi. „Za soupeřem jsme zaostávali v pohybu a agresivitě a sami jsme mu naivními ztrátami míče nabízeli prostor pro rychlé brejky,“ zhodnotil nevydařený duel trenér Richard Zeman. Generálku na jaro odehraje Nové Město v pátek v Blansku.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #SOUSTŘEDĚNÍ #ÚSTÍNADORLICÍ #2019

263 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page