top of page

Zasloužený bronz z Jihlavy pro starší přípravku


Další pěkný výsledek uhrály děti starší přípravky na dobré obsazeném sobotním turnaji v Jihlavě. Turnaj byl organizován pro roč. 2009 a ml. (jedná se o mladší ročník starší přípravky). Turnaje se účastnilo 8 týmů: SFK Vrchovina, FKM Jihlava, FŠ Třebíč, HFK Třebíč, FK Pelhřimov, TJ Sokol Lípa, Tj Ledeč nad Sázavou a krajský výběr holek FKM Jihlava.

Naše Vrchovina na celém turnaji v normálním hracím čase neprohrála. Skupinu vyhrály a postup do finále nám unikl až v nepovedeném penaltovém rozstřelu. V souboji o třetí místo jsme remízovali s týmem HFK Třebíč, ale penaltový rozstřel se nám napodruhé již povedlo vyhrát. Děti tedy obsadily zasloužené třetí místo, hned za domácí FKM Jihlavou a FŠ Třebíč.

Za SFK Vrchovinu nastoupili: Matyáš Havlík, Václav Fiala, Adam Bobula, Petra Polanská (B), Matyáš Petr, Tobiáš Bartalos, Lukas Pestr

a také tři mladší kluci Jan Follprecht, Petr Přikryl a David Ondráček. Je pozitivní, že se kluci mezi svými staršími kamarády neztratili a byli na hřišti vidět hlavně svou bojovnosti. Celkově děti předvedly velice pěkný týmový výkon, ukázaly bojovnost a touhu po vítězství.

#SFK #VRCHOVINA #TURNAJ #PLES2019 #JIHLAVA

157 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page