top of page

Zeptali jsme se trenéra Michala na postřehy ze zápasu.


Pro nás velmi důležité utkání", začíná hodnocení trenér Vrchoviny Lukáš Michal a dodává, "které jsme zvládli výsledkově, ale i herně a jsme za to rádi."


Dále se zamýšlí na začátkem utkání. "Mrzí mě, že jsme v úvodu utkání brzy inkasovali po naší chybě, na domácí půdě by se nám toto nemělo stávat, ale rychle jsme se oklepali a do poločasu skóre otočili. Toho si na mančaftu velmi cením a chválím celý tým."


Ovšem nejvíce chválí trojici (Sytař, Nečas, Šteffl) ve středu hřiště v čele s mladíčkem Sytařem. "Oba góly vstřelil právě Petr Sytař a zaslouží si pochvalu, byl rozdílovým hráčem tohoto zápasu."

Druhá půle byla velmi bojovná, hosté se tlačili do vyrovnání, chtěli urvat alespoň bodík, ale novoměstská obrana byla velmi pozorná. "Ve druhé části zápasu jsme kontrolovali hru, přidali třetí gól, který nás uklidnil a závěr jsme si pohlídali. V tabulce jsme se dotáhli na silný střed a psychicky nám to velice pomůže," dodává na závěr svého hodnocení.


Ve druhé polovině podzimu nás čekají ještě čtyři zápasy na domácí půdě (Znojmo, Rosice, VelMez a Zlín B). V nejbližším utkání zajíždíme na hřiště dalšího nováčka - FK Hodonín.

155 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page