top of page

Zmar, který vyústil v debakl


NMnM – V rámci 15. kola MSFL (16. hrané) jsme přivítali ve Vrchovina aréně FC Viktoria Otrokovice. Soupeř, který nebodoval ve čtyřech předchozích zápasech se v Novém Městě chytil. Trenér Zeman musel nuceně nechat odpočívat kapitána Michala ze zdravotních důvodů a právě na jeho místě náš tým nejvíce hořel, ale spíše, kdo nehořel.

SFK Nové Město n/Mor. - FC Viktoria Otrokovice 1:4 (0:2)

branky: 83. Duba - 41. Minář, 62. vlastní (Vícha), 66. Bahounek, 90. Vavřík

Sestava Vrchoviny: Šmída - K. Skalník (71. Vašíček), Vícha, Batelka, Smetana - Švanda (74. Chloupek), Wolker (71. Donkor), Duda (46. Matulka), Svoboda - Duba, M. Skalník (46. Zbytovský)

Připraveni: Maňák – Zbytovský, Chloupek, Donkor, Matulka, Vašíček

Sestava soupeře: Semanko - Malý, Vavřík, Jasenský, Bahounek (86. Hubr), Novák (60. Minx), Přikryl, Minář (73. Fiala), Vašulka, Dekleva, Mlýnek.

Připraveni: Náhradníci: Hrnčiřík – Fiala, Minx, Hubr

Domácí začali aktivně, hned v úvodu zápasu vyrazil gólman hostů střelu Svobody na roh, z něhož nebezpečně zakončoval Kamil Skalník. Poté se dvakrát v dobré příležitosti ocitl útočník Duba, ale pokaždé zakončoval příliš slabě. Postupem času se ovšem začali čím dál více prosazovat hráči Otrokovic, čemuž pomohly i chyby Vrchoviny v rozehrávce. Ve 24. minutě postupoval Mlýnek úplně sám na Šmídu, ten jeho následné zakončení vytáhl na rohový kop. Ve 38. minutě zahrozil znovu Duba, ale střílel jen do brankáře Semanka. Čtyři minuty před půlí propadla domácí defenziva ve středu pole a Minář v samostatném úniku prostřelil Šmídu 0:1.

Po změně stran se domácí hnali za vyrovnáním, jenže v 60. minutě přišel na hřiště střídající Minx, což se ukázalo jako klíčový moment zápasu. Okamžitě poté, co vběhl na trávník, utekl po pravé straně, nacentroval míč před branku Nového Města a obránce Vícha si jej smolně srazil do vlastní branky. Podobná situace se opakovala o čtyři minuty později, tentokrát ale zakončoval Bahounek 0:3. V 83. minutě snížil Duba, když využil nepřímý volný kop, nařízený za malou domů – 1:3. V poslední minutě opět úřadoval Minx, který po brejku tentokrát servíroval balon na zlatém podnose pro Vavříka, který uzavřel skóre – 1:4.

Nejlepší hráči: Minx, Jasenský, Malý

Rozhodčí: Pochylý – Černoevič, Macrineanu

Delegát: p. Dofek

ŽK 0:2, ČK 0:0

Diváci: 225

Nové Město příští kolo bude v derniéře roku 2019 hostit lídra tabulky FK Blansko v sobotu 16. 11. 2019 od 13:30 hodin. Zápas bude řídit sudí Pelikán – Vojáček, Silný. Delegátem FAČR je p. Beneš.

150 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page