Ztráta bodů je nepříjemná, ale spravedlivá


NMNM - V neděli se v Novém Město na Moravě představil tým Transormátor Počítky. Tento velice zkušený tým je poskládaný především z bývalých hráčů Žďáru, čili velice kvalitní soupeř pro A třídu. Zápas nakonec skončil remízou, když především domácí tým své šance zahazoval.

Muži B – SK Počítky 2:2 (1:2) branky: 42. Slavíček, 62.Šmída – 13. Kuřítko, 66. Fillipi

Sestava Vrchoviny: P. Skryja - Bača, J. Veselý, P. Blažíček, R. Blažíček, V. Veselý (81. J. Skryja), Slavíček, Šmída (90. Follprecht), Polnický, Boušek (66. Dobrovolný), Donkor (46. Chytrý).

Připraveni: Follprecht, J.Skryja, Chytrý, Dobrovolný

Sestava Počítek: Martinčič - Sláma, Řeháček, Odehnal, P. Ločárek - Jurnečka, T. Ločárek, Mašek (64. Zajíček, 81. Halámka), Landsman (54. Svoboda) - Kuřítko, Filippi.

Připraveni: Svoboda, Zajíček, Halámka

Okresní derby s nováčkem soutěže začalo lépe pro hosty z Počítek. Už 13. minuta byla velkým varováním, to utekl obraně Vrchoviny Jurnečka, našel volného Kuřítka, který z malého vápna otevřel skóre zápasu - 0:1. Domácí se nemohli vzpamatovat, Motor domácího týmu se rozbíhal velmi pomalu, až po půlhodině začal pracovat na plné obrátky. To vyústilo k vyrovnání do šatny. Tři minuty před pauzou bylo vyrovnáno, hlavičkou se prosadil Slavíček – 1:1.

Obrat v utkání zařídil krátce po hodině hry dorážející Šmída, když přesný centr uklidil do prázdné branky – 1:1. Hosté se však nenechali zahambit, radost domácích trvala jen malou chvíli, protože důrazný Fillippi využil zaváhání středu domácí obrany a zařídil dělbu bodů - 2:2.

Rozhodčí: Burian