První tým

 

Zápasy

červenec

příprava

příprava

příprava

předkolo MOL cup

V

D

D

V

FC Vysočina Jihlava "B"

TJ Sokol Živanice

FC Hradec Králové "B"

Start Brno

SO, 13. 7.  10:30  (Pohledec)

SO, 20. 7.  10:30  (Bory)

ST, 24. 7.  17:00  (NMNM)

SO, 27. 7.  17:00  (Brno)

3 : 3 (0 : 2)    report

3 : 1 (2 : 0)    report

1 : 3 ( 1 : 1 )    report

5 : 1 (3 : 1 )    report

srpen

1. kolo

2. kolo

3. kolo

1. kolo MOL Cup

4. kolo

2. kolo MOL cup

5. kolo

D

V

D

V

V

D

D

FC Baník Ostrava "B"

FC Zlín "B"

FC Dolní Benešov

TJ Sokol Tasovice

FC Velké Meziříčí

1. FC Slovácko

HS Kroměříž

SO, 3. 8.  17:00  (NMNM)

NE, 11. 8.  10:30  (Luhačovice)

PÁ, 16. 8.  17:30  (NMNM)

ÚT, 20. 7.  17:30  (Tasovice)

PÁ, 23. 7.  17:00  (VelMez)

ÚT, 27. 8.  17:00  (NMNM)

SO, 31. 8.  16:00  (NMNM)

1 : 1 (0 : 1)    report

1 : 0 (1 : 0)    report

3 : 1 ( 1 : 1 )    report

1 : 0 (1 : 0)    report

3 : 3 (3 : 0)   report

0 : 5 (0 : 4)   report

1 : 3 (0 : 2)   report

září

říjen

listopad

17. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

V

V

D

V

D

MFK Vyškov

SK Sigma Olomouc "B"

FC Rosice

FC Hlučín

FC Odra Petřkovice

ST, 4. 9.  17:00  (Vyškov)

NE, 8. 9.  16:00  (Olomouc)

SO, 14. 9.  16:00  (NMNM)

SO, 21. 9.  15:30  (Hlučín)

SO, 28. 9.  15:30  (NMNM)

2 : 0 (2 : 0)    report

0 : 1 (0 : 1 )    report

0 : 1 (0 : 1 )    report

2 : 0 ( 1 : 0)    report

0 : 0 (0 : 0)   report

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

V

D

V

D

MFK Frýdek-Místek

1. FC Slovácko "B"

1. SC Znojmo

ČSK Uherský Brod

SO, 5. 10.  15:00  (Frýdek-Místek)

SO, 12. 10.  15:00  (NMNM)

PÁ, 18. 10.  18:00  (Znojmo)

SO, 26. 10.  14:30  (NMNM)

0 : 2 (0 : 2)    report

2 : 0 (2 : 0)    report

0 : 0 (0 : 0)    report

2 : 0 (0 : 0)    report

14. kolo

15. kolo

16. kolo

V

D

D

SK Uničov

FC Viktoria Otrokovice

FK Blansko

NE, 3. 11.  10:15  (Uničov)

SO, 9. 11.  14:00  (NMNM)

SO, 16. 11.  13:30  (NMNM)

0 : 1 (0 : 0)    report

1 : 4 (0 : 1 )     report

2 : 1 (2 : 1 )     report

Tabulka

 

Plán