2. ročník Ratherber cupu v Bystřici

26.06.2019

Bystřice/NMNM - V sobotu 22.6. se tým ml. žáků zúčastnil 2. ročníku Rathgeber cupu. Loni jsme se umístili na 3. místě a tak jsme byli zvědaví, jak se nám bude dařit letos. Byl to poslední turnaj sezony a tak jsme to víceméně pojali jako rozloučení se sezonou. Do turnaje bylo přihlášeno 14 týmů rozdělených do třech skupin, dvě po pěti týmech a jedna se čtyřmi týmy. Ze skupin po pěti týmech postupovaly do čtvrtfinále 3 týmy, ze skupiny o čtyřech týmech pouze dva týmy.

V zápasech skupiny se nám tolik nedařilo. Jednak proto, že jsme si museli zvyknout na menší hřiště a také sezona už byla příliš dlouhá a tak namotivovat kluky nebylo vůbec jednoduché. Zápas trval vždy 20 min a hrálo se na polovinu hřiště. V prvním zápase jsme prohráli s FC Hlinsko 0:1, kdy jsme neproměnili spoustu šancí. Ve druhém zápase jsme porazili ČAFC Židenice 7:1. Ve třetím zápase nám vítězství spadlo kontumačně do klína, neboť tým SK Telč vůbec nepřijel. V posledním zápase jsme po heroickém výkonu soupeře HFK Třebíč prohráli těsně 2:1. Skončili jsme ve skupině na třetím, tedy postupovém místě. S předvedenou hrou jsme ale vůbec nebyli spokojeni. To, co se nám nedařilo ve skupině, se změnilo v playoff, kde jsme chytili tzv. druhou mízu. Ve čtvrtfinále jsme porazili Bystřici 4:1, v semifinále SK Poličku 7:1 a ve finále v dost vyhecovaném utkání v odvetě FC Hlinsko 4:2. Byla to krásná tečka za letošní sezonou, kde se toho o moc více vyhrát nedalo. Všem klukům patří za převedené výkony poděkování.

 

Na vítězství se podíleli: A. Červinka (B), S. Hendrich. Mi. Dvořák, D. Bukáček, L. Lempera, K. Hudák, Š. Strojvus, Ma. Dvořák, F. Košík, R. Červenka.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv