Bohatá sobota pro přípravky

18.03.2019

Třebíč/NMNM - Hned se dvěma oceněními se vrátili naše talenty mladší a starší přípravky ze sobotních turnajů.

Kluci starší přípravky odehráli turnaj v Třebíči. Kvalitně obsazeného turnaje pro roč. 2008 a ml. (nejstarší roč. starší přípravky) se zúčastnili týmy HFK Třebíč, FK Pelhřimov, FC Velké Meziříčí, FŠ Třebíč a SFK Vrchovina. Hrálo se systémem každý s každým, dvoukolově. Po nepovedeném vstupu do turnaje, kdy jsme nestačili na výborný tým z Velkého Meziříčí naši kluci přidali ve všech herních činnostech a do konce turnaje již nenašli přemožitele. Celý turnaj odmakali a nakonec zaslouženě vyhráli první místo. 

 

Za SFK Vrchovinu nastoupili: Jakub Jelínek, Matěj Novotný, Lukáš Kunstmüller, Adam Bobula, Václav Fiala, Matyáš Havlík a Jiří Sláma.    

Pod vedením trenérů: Vladimíra Jelínka a Tomáše Novotného

 

Mladší kluci odehráli odvetní turnaj v Hlinsku. Tentokrát naše mladší přípravka, roč. 2011 a ml. nestačila akorát na domácí tým FC Hlinsko a obsadila krásné druhé místo. Nejužitečnějším hráčem Vrchoviny byl vyhlášen Martin Sokolíček za výborný výkon v obraně a vstřelenou branku.

Za SFK Vrchovinu nastoupili: Jakub Fousek, Milan Dobiáš, Vít Follprecht, Vojtěch Follprecht, Tomáš Bukáček, Martin Sokolíček, Petr Polanský, Šimon Bobula a Josef Dlouhý.

Pod vedením trenérů: Martina Sokolíčka a Jana Follprechta

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás
  • sfkvrchovinaofficial
  • SFKVrchovina