Derniéra podzimu s kanonádou, v Rapoticích viděli šest branek

05.11.2019

Rapotice/NMNM - V neděli naše béčko v rámci dohrávky 1. kola východní skupiny I.A tř. zajížděla k poslednímu zápasu tohoto roku do Rapotic. Na stadionu byla jako obvykle bouřlivá atmosféra. Naši kluci šli brzy do vedení, ale poté pálili jednu šanci za druhou, až druhá půle rozhodla o jednoznačném výsledku.

FC Rapotice - SFK Nové Město n/Mor. B 1:5 (0:1)

branky: 68. Matoušek (PK) – 12. a 53. Veselý V. (1x PK), 55. Slavíček, 63. Polnický, 77. Liška

 

Sestava Vrchoviny: P. Skryja - J. Veselý, Bača, Poul, R. Blažíček, P. Blažíček, V. Veselý, Šmída (46. Slavíček), Polnický, Boušek (46. Dobrovolný), Chytrý (64. Liška).

Připraveni: Follprecht – Slavíček, Skryja J., Dobrovolný, Liška

 

Domácím se konec podzimu nevydařil. Favorizovaná rezerva třetiligového týmu hostí se dostala do pohody hned v úvodní čtvrthodince, kdy se trefil mladíček Vojta Veselý, který na začátku druhé půle přidal druhou branku z penalty. Béčko Nového Města ve druhé půli skóre ještě navýšilo, za domácí zaznamenal čestný úspěch z penalty Petr Matoušek.

 

Nejlepší hráči: Veselý V., Polnický

 

Rozhodčí: Doskočil – Kůrka, Burian

Delegát: p. Vrzáček

ŽK 3:3, ČK 0:0

Diváci: 70

 

Béčko tak zakončilo svoji podzimní část soutěže na 3. místě s 24 body. Trenér Follprecht však není s podzimní části spokojen. „Musíme více dát do tréninku, musíme více zapracovat na koncovce akcí, sráží nás neproměňování šancí a to nám bere zbytečně body,“ říká v krátkém hodnocení Petr Follprecht.

 

Střelci:

11 - Lukáš Slavíček

8   - Michal Šmída

4   - Libor Polnický

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky

19.12.2019

Please reload

Archiv