Domácí neporazitelnost juniorky skončila

21.05.2019

Nové Město - Ve 23. kole I. A třídy východní skupiny se rezervě Vrchoviny nedařilo. Juniorka nestačila na zkušené Dukovany. A ztratila tak jarní neporazitelnost na domácím trávníku.

SFK Vrchovina B - SFK Dukovany 1:2 (0:2) ⚽ 52. Slavíček - 6. Jacko, 42. Prokeš

 

SFK Nové Město B: Skryja - Havelka (62. Peňáz), J. Veselý (74. Hudák), Poul, Vašíček, P. Blažíček, Boušek, Slavíček, Švanda, Dobrovolný (84. Horákovský), Chroustovský (46. Červenka)

 

Béčko Vrchoviny přivítalo na svém hřišti druhý celek tabulky. Začátek zápasu se mu však vůbec nepovedl. Po hrubce na levé straně hřiště, kterou vyrobil obránce Blažíček a centr hostí s lehkostí proměnil Jacko - 0:1. Celý poločas se domácí trápili a nemohli se prosadit. Do tutovky se však po dvaceti minutách dostal hlavičkou Dobrovolný, ale přesně z malého vápna trefil gólmana. Navíc po další hrubce těsně před poločasem do šatny zvýšil vedení Prokeš - 0:2.

Druhá půle byla lepší té první. Navíc velmi brzy Slavíček snížil na rozdíl branky - 1:2. Před skromnou návštěvou mladý tým však již nenašel v sobě sílu alespoň ke srovnání výsledku. Remíza by zápasu slušela nejvíce.

 

Rozhodčí: p. Janovský

ŽK: 1:4

Diváci: 60

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv