Juniorka podala špatný výkon

01.10.2019

V neděli zajížděla naše juniorka v rámci 9. kola východní skupiny I.A tř. na hřiště do Koutů. Den před tím doma klopýtlo Jemnicko s Dobronínem, byla zde reálná šance se vyhoupnout do čela tabulky. Jenže na kdyby se nehraje.

Sokol Kouty - SFK Vrchovina B 3:1 (2:0) branky:  88. Veselý  

 

Sestava Vrchoviny: P. Skryja - Chytrý (77. Poul), Bača, J. Veselý, Zambe (62. Liška), Blažíček, Boušek, V. Veselý (57. Kutra), Slavíček (C), Polnický, Dobrovolný

 

Sestava Kouty: Stýblo – Navrkal, Hrůza (88. Štveráček), Růžička (C), Roušar, Neumann, Coufal (80. Havelka), Semrád, Nestrojil, Nováček (68. Vrzal), Dočekal

 

Juniorce Nového Města nedělní zápas vůbec nevyšel. Už v 5. minutě chyboval gólman Skryja a Neumann pohodlně otevřel skóre zápasu. Po půlhodině hry zaváhal jeden z hostujících stoperů a Coufal sólový nájezd proměnil 2:0.

Zkraje druhé půle mohli hosté snížit, jenže místo toho přišel rychlý protiútok Koutů, faul ve vápně a Růžička přidal z penalty třetí branku. V úplném závěru už Jiří Veselý jen korigoval na konečných 1:3 z pohledu hostujícího celku.

 

„Byl to od nás hodně špatný výkon, porážka byla naprosto zasloužená. Rozhodlo se zkraje druhé půle,“ byl ke svým svěřencům kritický trenér béčka Nového Města Petr Follprecht.

 

Rozhodčí: p. Kopřiva – p. Fabeš, p. Beseda

Delegát: p. Hrkal

ŽK 1:1, ČK 0:0

Diváci: 150

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv