Letní příprava dorostu SFK Vrchovina

15.08.2018

Nové Město na Moravě - Před začátkem letní přípravy došlo u dorostu ke změně trenéra, hlavní koučem se stal Roman Dobrovolný, který pár slovy toto krátké přípravné období zhodnotil pár slovy.

 

 

“Letní přípravu bych po herní stránce mužstva hodnotil kladně. V každém utkání se nám zlepšoval náš herní projev. V týmu je řada šikovných hráčů, na kterých lze stavět naši hru. Týmový výkon jde dopředu a vidím, že kluci začínají chápat, jak důležitý je ve fotbale "tým" a práce jeden za druhého. V rámci tréninkového procesu jsme absolvovali několik tréninkových jednotek a sehráli jsme čtyři přípravná utkání." a dodává: "Stále však, jako na jaře se však potýkáme s malým počtem hráčů, několik kluků ukončilo fotbalovou činnost nebo odešli hrát fotbal do jiných klubů. Na druhou stranu je dobře, že nám v kádru zůstalo zdravé jádro, kteří mají fotbal a náš klub opravdu rádi. Několik jich přešlo ze starších žáků a aktivně se zapojili do letní přípravy, tak doufám, že se kádr ustálí."

V létě také došlo k úpravám a zkvalitnění tréninkového procesu a může za to propojení dorostu a mužů B, kdy některé tréninkové jednotky trénujeme dohromady. Určitě to byl velmi dobrý krok, protože mladší hráči se mají vždy co přiučit od starších. Závěrem říká: "Těším se na podzimní část soutěže a věřím, že bude z naší strany kvalitně odehrána."

 

Přehled výsledků v přípravě:

 

FC Nová Ves  –  U19 3:2 (1:2)

Branky: Červenka R., Liška J.,

 

TJ Radešínská Svratka – U19 2:5 (0:2)

Branky: Požár D., Červenka R., Kutra M., Škorpík M., Švanda J.

 

FC Žďas – U19 0:4 (0:2)

Branky: Boušek A., Žák M., Hudec D., Chroustovský F. 

                                                        

U19 – FC Velké Meziříčí 2:2 (2:0)

Branky: Chytrý J., Žák M.

 

První mistrovský zápas dorostenci odehrají na "Mečíkovou pouť" v neděli ve Vrchovina aréně od 13:00 hod. se Ždírcem n/D.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás
  • sfkvrchovinaofficial
  • SFKVrchovina