Michal Skalník vystřelil ve Vyškově bod v nastavení

15.10.2018

V 11. kole FORTUNA MSFL Nové Město odjelo na hřiště do Vyškova, kde domácí ve čtvrtek prohráli MOL cup s ligovou Plzní (1:5). Vrchovina byla aktivní a nakonec si odvezla zaslouženě bodík.

MFK Vyškov - SFK Vrchovina 1:1 (1:0) ⚽ 43. Vintr O. - 90+2. Skalník M.

Sestava Vrchoviny: Juran – Chalupa, Vícha, Smetana, Duda (81. Bača) – Michal (K)(86. Košík), Zbytovský, Sklenář, M.Skalník, Duba - Dočekal

Připraveni: Šmída, Ošmera

Trenéři: p. Zeman,  Škorpík, Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava Vyškova: Kunický – Sečkář (37. Přerovský), Krejčí, O. Vintr (81. Látal), Matocha (61. M. Vintr), Lahodný, Arsič, Tijani (C), Jeřábek, Novotný, Němeček.

Připraveni: Sova – Zavadil, Bartley, Vychodil.

Trenéři: p. Trousil, Mazura

Vedoucí týmu: p. Neděla

Masér: p. Kuchař

Domácí měli v nohách čtvrteční pohár s Plzní. Hned pět stoprocentních příležitostí si v první půli nedělního utkání vytvořili hráči Vrchoviny. Tempo zápasu bylo velmi ostré. V 9. minutě proběhl mezi stopery Duba, ale gólman Kunický zasáhl. O chvíli později slabě v dobré pozici zakončoval Michal Skalník. Ve 25. minutě těsně minul Dočekal, gólman domácích pak dobře zakročil také při střelách Sklenáře a následně Duby. Jenže dvě minuty před pauzou však domácí Vyškov podnikl rychlý brejk a O. Vintr otevřel skóre zápasu - 1:0.

Po změně stran tempo hry opadlo, hosté se však hnali za vyrovnáním. V 80. minutě je podržel výborným zákrokem gólman Juran. V 90. minutě sice domácí Arsičem vstřelili druhý gól, ale sudí viděl útočný faul a branku neuznal. Ve druhé minutě nastavení přišlo nakonec zasloužené vyrovnání. Duba trefil z trestného kopu tyč a Michal Skalník byl dobře postavený a míč dorazil do branky - 1:1.

Nejlepší hráči: O.Vintr  - Duba

Rozhodčí: Křepský – Silný, Gasnárek

Delegát: p. Beneš

ŽK 1:2, ČK 0:0

Diváci: 232

V neděli 21.10.2018 ve 12. kole FORTUNA MSFL bude SFK Nové Město hostit Hlučín. Zápas začíná ve 14.30 hod. ve Vrchovina aréně. Přijďte naše kluky povzbudit.