Přípravky už mají na podzim také hotovo

29.10.2019

Náročnou podzimní část sezóny mají za sebou hráči, trenéři i rodiče děti z naši fotbalové přípravky. Odehráli jsme celkem 14 mistrovských zápasů, nějaký ten tréninkový turnaj, uspořádali jsme sportovní den pro mateřské školky a absolvovali spoustu společných tréninků.

V této věkové kategorii se ještě tabulky nevedou, takže doplníme jenom slovní hodnocení. Byl to pěkný podzim, plný pohybu, fotbalu, zážitků a kamarádství. Naše děti byly na krajských hřištích určitě vidět a důstojně reprezentovaly náš klub. Některé zápasy jsme vyhráli, některé ne. Každopádně si ale všechny děti dostatečně zahrály. Všem dětem patří poděkování nejenom za to, že poctivě trénují, ale také za to, že přišly na zápasy také v nepříznivém počasí a nenechali tak své kamarády z fotbalové party na holičkách. Rodičům touto cestou děkujeme za důvěru, podporu a spolupráci.

 

Největší poděkování ale patří všem trenérům za jejich čas věnovaný dětem:

Ondřeji Víchovi, Petrovi Kozárovi, Marku Bobulovi za školičku

Jiřímu Mičkovi, Martinovi Sokolíčkovi a Janovi Follprechtovi za mladší přípravku a

Vládimíru Jelínkovi, Tomáši Novotnému a Rosťovi Novotnému za starší přípravku.

 

Vytvořili jsme dobrou partu a to není samozřejmé. Kluci díky!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky

19.12.2019

Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás