V předkole českého poháru jedeme do Velké Bíteše

02.07.2018

Nové Město/V.Bíteš - Nový soutěžní ročník MOL cup 2018/19 byl minulý týden vylosován. V prvním soutěžním utkání nové sezony bude naším soupeřem divizní Velká Bíteš. V předkole této soutěže Zemanův tým musí  absolvovat výjezd na místní FC PSB. V minulém soutěžním ročníku divize D jsme s tímto soupeřem doma remizovali doma 0:0 a v Bíteši dokázali zvítězit 3:1.

 

 

V celku V.Bíteše dochází k velkým změnám. Skončil trenér Jiří Mika (bude působit jako manager týmu), který místní fotbalisty zachránil v divizi a přichází dobře známý trenér Libor Danihelka.  Z hráčského kádru opouští tým dvě opory Pohl a Chlup (odchází do Tišnova). Dále potom Knos, Bílek, Daněk a zřejmě také Whittingham, kterým skončí hostování. Naopak do klubu přichází nám dobře známí hráči Kuldan a Sodomka z Blanka, kteří působili na podzim v Tišnově.  

 

Zápas se hraje poslední červencový víkend zřejmě v neděli 29.7.2018 od 17:00 hod. Vítěz tohoto zápasu v 1. kole narazí na tým FNL FC Vysočina Jihlava, který se bude hrát ve středu 15.8.2018. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás
  • sfkvrchovinaofficial
  • SFKVrchovina