Vrchovina ztrácí dech?! Slovan vyučoval z produktivity

16.09.2019

Nové Město - V 7. kole soutěže padlo Nové Město doma s nováčkem FC Slovan Rosice. 

SFK Nové Město n/Mor. - FC Slovan Rosice 0:1 (0:1) branka: 38. Novák

 

SFK N. Město: Maňák - K. Skalník, Vícha, Batelka, Smetana - Švanda (58. Matulka), Michal (K) (72. Donkor), Zbytovský, M. Skalník (58. Duda), Svoboda (77. Chloupek) Duba

 

Rosice: Juran - Minárčik, Kršák, Novák, Černý, Selinger, Vítámvás (46. Daněk), Drbal, Kirschner (64. Malata), Trtílek (69. Pazourek), Nedvěd (88. Koláčný)

 

Domácí měli dobrý nástup do utkání, kdy v úvodních dvaceti minutách Rosice prakticky nepustili za půlku. Už ve 4. minutě neuspěl v dobré možnosti Michal Skalník, poté hosté dvakrát vykopávali balon z brankové čáry. Rosice se osmělovaly postupně, ale další šance mělo Nové Město. Ve 30. minutě Duba našel Švandu, který ale ve stoprocentní tutovce trefil jednoho z obránců na brankové čáře. Chvíli nato postupoval Michal Skalník na branku z levé strany, ale byl opět zablokován hostující obranou. Trest za zahozené příležitosti přišel ve 38. minutě, Kirschner našel v rychlém brejku Nováka, který nadvakrát prostřelil Maňáka 0:1.

 

Po změně stran se Vrchovina hnala za vyrovnáním. V 55. minutě Svoboda nastřelil přetaženým centrem tyč, hlavičku střídajícího Dudy vytáhl výborný Juran na roh. Hosté spoléhali jen na brejky, dvakrát běžel do dobré příležitosti Malata, ale ani jednou nezakončil přesně. Tři minuty před koncem se Chloupek ocitl sám ve velkém čtverci hostů, ale Juran výborně vyběhl a střídající záložník Vrchoviny namířil balon vedle jeho svatyně.

 

Nejlepší hráči: Svoboda - Juran, Novák

 

Rozhodčí: Mrázek

ŽK: 1:2

Diváci: 365

Poločas: 0:1

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Okresní derby tentokráte postrádá favorita

23.08.2019

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv